Ulgi podatkowe za kwalifikowane ulepszenia w zakresie efektywności energetycznej *

17 lutego 2021

Możesz mieć prawo do ulgi podatkowej w wysokości do 500 $ ***, jeśli zainstalowałeś energooszczędne okna, świetliki, drzwi lub inne kwalifikujące się elementy w latach 2018-2020 **.

Federalne ulgi podatkowe na niektóre energooszczędne ulepszenia istniejących domów zostały przedłużone do 31 grudnia 2020 r. Jeśli kupiłeś i zainstalowałeś kwalifikujący się produkt w latach 2018-2020, możesz kwalifikować się do tej ulgi podatkowej.

Jak kwalifikować się do ulgi podatkowej: **

 1. Kup i zainstaluj kwalifikujące się produkty Renewal by Andersen® Windows lub Andersen® do drzwi tarasowych, które spełniają wymagania wydajnościowe programu ENERGY STAR® Windows w wersji 6.0 od 1 stycznia 2018 r. Do 31 grudnia 2020 r. **
 2. Zachowaj dowód zakupu, kopię oświadczenia producenta o odnowieniu firmy Andersen i arkusz wydajności produktu (oceny NFRC / kwalifikacja ENERGY STAR) wraz z dokumentami podatkowymi.

A. Pobierz oświadczenie producenta o odnowieniu licencji Andersena. (Informacje o drzwiach tarasowych TUTAJ)

B. Pobierz oceny NFRC dotyczące wydajności produktu / arkusz kwalifikacji ENERGY STAR (patrz załączniki na dole strony). Ten dokument pokazuje, które produkty spełniają kwalifikacje ENERGY STAR dla Twojego obszaru. (Drzwi tarasowe dostępne TUTAJ)

 • Wystąp o ulgę podatkową związaną z kwalifikującym się zakupem i instalacją w swoim federalnym zgłoszeniu za odpowiedni rok podatkowy.

 • Ograniczenia

  1. Ulga podatkowa obejmuje tylko koszt produktu. Kredyt nie obejmuje kosztów instalacji
  2. Ulga podatkowa wynosi 10% wypłacanej kwoty do maksymalnej kwoty podanej poniżej ***
  3. Całkowity maksymalny dożywotni kredyt podatkowy w wysokości 500 USD za wszelkie ulepszenia, w tym inne kwalifikujące się pozycje wymienione w sekcji 25C Kodeksu Podatkowego
    • Maksymalna ulga podatkowa w wysokości 200 USD na kwalifikujące się okna i świetliki
    • Maksymalna ulga podatkowa w wysokości 500 USD za wszystkie kwalifikujące się ulepszenia, w tym okna i świetliki

  4. W przypadku zakupu kombinacji okien, świetlików i drzwi, całkowita maksymalna kwota kredytu wynosi 500 USD, z czego 200 USD to maksymalna dopuszczalna kwota na okna i świetliki

  5. Ulga podatkowa jest przedłużeniem ulgi podatkowej 26 USC §25C, co oznacza, że ​​wszystkie poprzednie federalne ulgi podatkowe są maksymalnym kredytem dożywotnim. Właściciel domu, który już ubiegał się o maksymalne obowiązujące ulgi podatkowe dozwolone na mocy 26 USC §25C w poprzednich latach podatkowych, nie kwalifikuje się już do tej ulgi podatkowej

  Dowiedz się więcej o programie ENERGY STAR

  Znajdź więcej informacji na www.energystar.gov lub zadzwoń (888) STAR-YES / (888-782-7937)

  Zastrzeżenia

  * Jest to podsumowanie elementów ulgi podatkowej związanej z oknami i drzwiami, określonych w Dziale 25C Urzędu Skarbowego w brzmieniu Ustawy o dalszych środkach skonsolidowanych z 2020 r., Która została podpisana przez Prezydenta 20 grudnia 2019 r., M.in. rzeczy, rozszerza ulgi podatkowe w sekcji 25C Kodeksu Podatkowego na kwalifikujące się nieruchomości zakupione i zainstalowane do 31 grudnia 2020 r. Odnowienie przez Andersen tylko potwierdza, że ​​jego produkty z etykietą ENERGY STAR spełniają kryteria wydajności ENERGY STAR wersja 6.0 dla konkretnego strefy klimatyczne wskazane na etykiecie w czasie wytwarzania produktu. Odnowienie przez Andersen nie ponosi odpowiedzialności za określenie, czy dany zakup lub wniosek kwalifikuje się do ulgi podatkowej. Dalej,Odnowienie firmy Andersen nie ma na celu udzielenia porady prawnej ani podatkowej i nie jest jej celem, a także zaleca kupującym skonsultowanie się z własnym doradcą podatkowym lub urzędem skarbowym w celu ustalenia, czy produkty, które kupują w związku z konkretnym zastosowaniem, kwalifikują się do ulgi podatkowej.

  ** Odnawiane przez firmę Andersen okna z wybranymi opcjami szkła kwalifikują się w wielu strefach klimatycznych US ENERGY STAR wersja 6.0, gdy są używane do przebudowy, wymiany lub remontu domu. Ponieważ kryteria ENERGY STAR różnią się w zależności od strefy klimatycznej, zapoznaj się z wymaganiami ENERGY STAR w wersji 6.0 dla strefy klimatycznej, w której produkt zostanie zainstalowany, i zapoznaj się z Arkuszem odnowień wydanym przez Andersen NFRC Ratings / ENERGY STAR wersja 6.0 Kwalifikacje, aby wybrać produkt. Skonsultuj się ze swoim planistą podatkowym i zapoznaj się ze wszystkimi wytycznymi IRS. Odnowienie przez Andersen LLC nie jest doradcą podatkowym.

  *** Te ulgi, które obejmują sumę wszystkich bieżących i poprzednich lat podlegających opodatkowaniu, nie mogą przekroczyć maksymalnych wartości wymienionych dla dowolnego podatnika.

  We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy