Recenzje banków krwi pępowinowej

17 lutego 2021
Category: Każdym Razem

Kiedy zdecydujesz się zdeponować krew pępowinową swojego dziecka w prywatnym banku, następną ważną decyzją będzie wybór banku krwi pępowinowej. To duża inwestycja, więc zechcesz dokonać właściwego wyboru dla swojej rodziny.

Aby dowiedzieć się, które banki krwi pępowinowej najbardziej lubią mamy i tatusiowie, przeprowadziliśmy ankietę i poprosiliśmy rodziców, którzy zgromadzili krew pępowinową swojego dziecka, o odpowiedź na następujące pytania:

 • Z jaką firmą lub firmami zdeponowałeś krew pępowinową?
 • Które firmy banków krwi pępowinowej brałeś pod uwagę i które ostatecznie wybrałeś – i dlaczego?Jakie masz doświadczenia z wybranym bankiem?Najlepsze banki krwi pępowinowej: 5 najlepszych

  W ankiecie przeprowadzonej przez BabyCenter na rynku krwi pępowinowej, pięć prywatnych banków krwi pępowinowej znalazło się najwyżej wśród rodziców.

  Oto, co rodzice mieli do powiedzenia o każdej firmie:

  Przeglądy rejestru krwi pępowinowej (CBR)
  • Założona: 1992
  • Laboratorium i miejsce przechowywania: Tucson, ArizonaAkredytacja i certyfikacja: AABB, CLIA, ISO 9001Zarejestrowany przez FDA: takPróbki zgłaszane przez siebie: 875 000+Strona internetowa: https://www.cordblood.com Dlaczego rodzice gromadzili krew pępowinową i wybierali CBR

   „Rozważałem bankowość krwi pępowinowej ze względu na wszystkie trwające badania nad komórkami macierzystymi. Moja rodzina miała historię raka, chorób serca i cukrzycy, więc zdecydowałem się gromadzić krew pępowinową w nadziei, że jeśli moje dzieci będą tego potrzebować, będzie tam. Zbadałem wszystkie firmy, z którymi możesz przekazać darowizny prywatne, i wybrałem CBR .

   „Wybrałem firmę CBR, ponieważ ich pracownicy aktywnie udzielali mi wiarygodnych naukowo informacji. Koszty były konkurencyjne i nie czułem, że ktoś mnie w coś namówił. Byli uprzejmi i dokładni, odpowiadając na wszystkie moje pytania i wiele„ Och i jeszcze jedno. „telefony.

   „Zdecydowaliśmy się gromadzić krew pępowinową i tkankową za pomocą CBR na wypadek, gdyby nasza córka lub rodzeństwo miało później w życiu problem, który wymagałby leczenia komórkami macierzystymi. U naszej córki później zdiagnozowano rozszczep kręgosłupa i jesteśmy pewni, że leczenie komórkami macierzystymi może pomóż jej pewnego dnia w jej mobilności .

   „Zdecydowałem się zgromadzić krew pępowinową zarówno mojego syna, jak i córki za pośrednictwem CBR. Moje dzieci są dwojakie, więc był to czynnik przy wyborze banku. Łatwiej byłoby znaleźć dawcę, gdyby pochodziły z określonej grupy etnicznej.

   „Mój mąż przeprowadził badania na temat różnych firm i ostatecznie wybraliśmy CBR ze względu na jej wysokie recenzje, największe ogniwa i badania FDA; ze względu na to, że jej obiekty znajdują się w bezpiecznym miejscu;

   „Wybrałem Rejestr krwi pępowinowej, ponieważ mieli niesamowite plany płatności, więc każdy może to zrobić, nawet ludzie walczący tak jak ja.

   „Spojrzałem na około sześć lub siedem firm. Poszedłem do Internetu, aby zobaczyć ich lokalizacje i zapoznać się z ich historią, i sprawdziłem je w Better Business Bureau. Wybraliśmy CBR, ponieważ nasz ginekolog nam to polecił.

   „Moja teściowa miała zagrażające życiu problemy z jej grupą krwi i przeciwciałami, a mój mąż odziedziczył jej grupę krwi. Nasz pediatra, klasa Lamaze i teściowa zasugerowali CBR.

   „Wybraliśmy firmę CBR, ponieważ spodobał nam się przedstawiciel, udzielili nam zniżki dla pielęgniarek i jest to firma, której mój lekarz laryngologiczny używa dla swoich dzieci.

   „Rejestr krwi pępowinowej jest tym, z czym w końcu poszliśmy, ale początkowo przyjrzeliśmy się każdej firmie, jaką mogliśmy znaleźć. Na początku myśleliśmy, że najlepiej będzie użyć tych, które są najbardziej popularne (większość zgromadzonych krwi pępowinowych), ale potem dowiedzieliśmy się, że liczba pobranych pomyślnie próbek i liczba udanych zastosowań są najważniejszymi czynnikami. Pokazują one, że krew pępowinowa została pobrana prawidłowo i prawidłowo przechowywana. Nie idź po najniższą cenę. Na dłuższą metę może to być strata pieniędzy jeśli nie zostanie pobrana żywotna próbka.

   „Jedynym, którym naprawdę się przyjrzałem, był Rejestr krwi pępowinowej. Mój przyjaciel używa ich i bardzo polecał. Dodatkowo, dzięki ich programowi poleceń, oboje zaoszczędziliśmy trochę pieniędzy.

   Doświadczenia rodziców z CBR

   „Użyłem CBR dwa razy i użyję ich ponownie dla naszego trzeciego dziecka. Za każdym razem było to bardzo łatwe i przyjemne doświadczenie.

   „Do tej pory podobało mi się moje doświadczenie z CBR. Często dostaję e-maile i aktualizacje. Wysłali też prezent na pierwsze urodziny mojego syna. Doceniam myśl i troskę, jaką poświęcają moim dzieciom!

   „Facet, z którym pracowali, był tak miły i cierpliwy, wyjaśniając każdy szczegół. Zadzwonił nawet po porodzie, aby dowiedzieć się, jak radzimy sobie z dzieckiem i pogratulować mi. Niesamowite doświadczenie.

   „Przydzielono mi kontakt w CBR, kiedy zaczynałam składać wniosek. Odpowiadała na moje pytania, aż w pełni zrozumiałam mój plan płatności. Zadzwoniła do mnie po złożeniu wniosku. Po urodzeniu dziecka wysłała mi e-mail, gdy CBR otrzymała krew pępowinowa, aby poinformować mnie, że została przetransportowana, przetestowana i przechowywana bez żadnych problemów. Obsługa klienta CBR jest niesamowita .

   „Łatwy proces z CBR. Wysłali mi zestaw krwi pępowinowej, abym zabrał go do szpitala. Po porodzie i pobraniu krwi pępowinowej zadzwoniliśmy pod numer 800 na zestawie i ktoś przyszedł do szpitala, aby go odebrać. CBR dostarczyli informacje o śledzeniu zestawu i poinformowali nas, że został dostarczony. W ciągu dwóch dni poinformowali nas o liczbie komórek macierzystych w próbce oraz o tym, że liczba ta jest wystarczająca do przechowywania .

   „Doświadczenie było niesamowicie łatwe. Zabraliśmy nasze pudełko z CBR do szpitala, kiedy poszedłem do porodu, a moja położna zajmowała się wszystkim. Co roku w urodziny mojej córki CBR automatycznie obciąża moją kartę debetową opłatą za przechowywanie. Jest to bezproblemowe i jest tam, jeśli tego potrzebujemy .

   „Współpraca z CBR była bardzo profesjonalna. Masz przydzieloną osobę, która odpowiada na pytania i prowadzi Cię przez proces. Byli świetni. Regularnie otrzymujemy e-maile na temat nowych badań naukowych lub prób.

   „CBR ma świetną obsługę klienta i plany płatności, dzięki którym jest przystępna cenowo i nie przytłacza.

   „Rejestr krwi pępowinowej był bardzo łatwy w obsłudze. Po otrzymaniu pudełka miałem pytanie i zadzwoniłem pod numer obsługi klienta. Pani była niezwykle miła i pomocna. Po tym, jak odesłaliśmy pudełko, zadzwonił telefon z pytaniem, jak się mamy i jakie były wyniki. Ogólnie byłem pod ich wrażeniem .

   „CBR było świetne. Dostarczają nam wielu informacji: wysyłają e-maile z aktualizacjami medycznymi i nowymi badaniami. Ich strona internetowa jest również bardzo przyjazna dla użytkownika.

   „Jak dotąd CBR było bardzo miłe i pomocne! Żadnych problemów i proste w planowaniu. Bardzo łatwo było sprawdzić postępy, takie jak liczba posiadanych komórek i ich sprawność. Plan płatności również był łatwy!

   „Zestaw CBR dotarł szybko, wszystko jest bardzo łatwe do zrobienia / wypełnienia, a po jednej szybkiej rozmowie telefonicznej po dostawie pracownicy CBR przybyli niezwłocznie, aby odebrać zebrane komórki. Wysłali nam wiadomość e-mail z informacją, że dotarły do ​​ich zakładu (nawet w ciągu 24 godzin) i ile komórek zostało zebranych. Cały proces był tak łatwy i bezbolesny, że zrobiliśmy to dla obojga dzieci!

   Recenzje ViaCord

   O ViaCord

   • Założona: 1993
   • Laboratorium i miejsce przechowywania: poza Cincinnati w stanie OhioAkredytacja i certyfikacja: AABB, CLIAZarejestrowany przez FDA: takSamodzielnie zgłoszone próbki: 360 000+Strona internetowa: https://www.viacord.com Dlaczego rodzice gromadzili krew pępowinową i wybierali ViaCord

    „Wybraliśmy firmę ViaCord, ponieważ była bardzo dobrze znana i prowadzi własne badania.

    „Moja przyjaciółka (która jest cukrzykiem i miała trudną ciążę) kupiła pieniądze z Viacord i wręczyła mi swoją broszurę. Po prawdziwym przemyśleniu kwestii, które mogą pojawić się teraz lub w przyszłości z dziećmi lub zdrowiem dorosłych, i zobaczeniu, jak szybko choroby są leczone i badane, wiedziałem, że chcę, aby moja córka miała największą przewagę w walce z czymś. Nie zarabiam dużo pieniędzy, więc przeznaczyłem na to budżet .

    „U mojej córki zdiagnozowano śmiertelny niedobór odporności, kiedy byłam w ciąży z moim synem. Wymaga to przeszczepu szpiku kostnego lub komórek macierzystych i chociaż zidentyfikowano dla niej dawcę, jako środek ostrożności zdecydowaliśmy się zgromadzić krew i komórki macierzyste mojego syna . Wybraliśmy ViaCord, ponieważ lekarz, z którym pracowaliśmy, mówił o nich bardzo wysoko, a oni mają program łączenia rodzeństwa, w którym bezpłatnie gromadzą komórki macierzyste kwalifikującego się rodzeństwa .

    „Nasz ob-gyn bardzo polecił ViaCord i byliśmy pod wielkim wrażeniem ich prezentacji.

    „Przyjrzeliśmy się trzem firmom. Omówiliśmy lokalizację, czas, zbadane i objęte ubezpieczeniem choroby, środki ostrożności, opcje, wydatki, dokumentację i kilka innych ważnych dla nas zmiennych. Wybraliśmy Viacord, ponieważ wydawało się, że idealnie pasują do nas.

    „Oboje mamy różne rodzaje nowotworów i autyzm w naszej rodzinie, więc zgodziliśmy się, że to może być najlepsze dla naszej małej dziewczynki. Pojechaliśmy z Viacordem, odkąd pojechali z nimi nasi przyjaciele. Oni również obsługują Kanadę bez dodatkowych opłat.

    „Mamy wiele chorób autoimmunologicznych po mojej stronie rodziny i w miarę postępu badań, w końcu – miejmy nadzieję – krew pępowinowa lub tkanka będą w stanie pomóc.

    „Przyjrzeliśmy się tylko Via Cord. Decyzja została podjęta w spokoju. Kwota, którą musieliśmy wydać, była tego warta. Wiedza, że ​​technologia rozwija się każdego dnia, daje nam pewność, że jeśli coś stanie się naszemu synowi, istnieje możliwość, że jego krew pępowinowa mu pomoże.

    „Wybór padł na ViaCord. Znajoma go użyła. Poleciła go i odpowiedzieli na wszystkie moje pytania.

    „Jako lekarz, zdecydowaliśmy się zgromadzić krew pępowinową naszego syna, aby zapewnić dostęp do komórek macierzystych dla wszelkich przyszłych chorób. Mieszkamy w Kentucky i cieszymy się, że możemy korzystać z banku ViaCord, ponieważ ma on siedzibę w Kentucky krótki czas podróży.

    „Naszym jedynym czynnikiem decyzyjnym była rozmowa z położną. Szpital, w którym rodziłam, był powiązany z firmą ViaCord i mógł łatwo przetworzyć darowiznę. Nie zastanawialiśmy się zbytnio nad różnymi opcjami dawstwa, ponieważ powierzyliśmy położnym i szpitalowi współpracować z renomowanym bankiem .

    Doświadczenia rodziców z ViaCord

    „Z ViaCord wspaniale się pracowało podczas procesu windykacji. Płacimy roczną opłatę i nie musimy się zbytnio kontaktować. Wysyłają nam informacje o próbach, gdy tylko się pojawią.

    „Doświadczenie w zakresie darowizn było bardzo dobre i bezproblemowe. Ludzie byli tam, aby omówić z nami wszystko.

    „Doświadczenie było świetne. Właśnie wykonaliśmy telefon i ruszyliśmy.

    „Proces z Viacord był szybki, łatwy i całkowicie bezbolesny.

    „ViaCord przesłał wskazówki, które były bardzo jasne i łatwe. Śledzili i nadal to robią. Było to bardzo łatwe i zadzwonili, aby poinformować nas, że to dobra próbka, o której pomyślałem, że warto wiedzieć.

    „Personel Viacord był niezwykle przyjazny i kompetentny. Kilkakrotnie rozmawialiśmy przez telefon i udzielili nam wszystkich informacji, o które mogliśmy poprosić. Praca z nimi była bardzo przyjemnym doświadczeniem.

    „Przedstawiciel ViaCord był świetny. Nie nachalny i bardzo pouczający.

    „Zgodnie z instrukcją zabraliśmy ze sobą nasze małe pudełko z zaopatrzeniem do szpitala w dniu, w którym nasza maluch zdecydowała się zadebiutować. Po cesarskim cięciu mój mąż zadzwonił pod numer na pudełku i otrzymał bardzo szczegółowe instrukcje dotyczące postępowania z towarami . Wskazówki były bardzo dokładne i łatwe do naśladowania. Wkrótce paczka, która mogła uratować życie naszego dziecka, pewnego dnia była w drodze do banku .

    „Byli profesjonalni i punktualni, doświadczenie w szpitalu przebiegło bezproblemowo, a obserwacja była wspaniała. Gorąco ich polecam, ponieważ właśnie zdecydowaliśmy się użyć ich po raz drugi podczas narodzin naszej córki.

    „Wybraliśmy ViaCord i wszystko było bardzo łatwe do zrozumienia i zrozumienia. Jeśli mieliśmy jakieś pytania, wystarczyło zadzwonić. Za każdym razem mogliśmy rozmawiać z tą samą osobą.

    „Niesamowite, łatwe doświadczenie. Od wysłania zestawu pocztą po odebranie zestawu w szpitalu – ViaCord wykonał wspaniałą robotę!

    „W tamtym czasie ViaCord był jedynym bankiem, o którym słyszałem, więc zdecydowaliśmy się na bank z nim. Nie wiedziałem, jakie są moje opcje bankowania krwi pępowinowej, ale ViaCord miał dobre recenzje i był reklamowany w prawie każdym magazynie dla kobiet i rodziców, który czytałem .

    Opinie Americord

    O Americord

    • Założona: 2008
    • Laboratorium i miejsca przechowywania: Brownsville, IndianaAkredytacja i certyfikacja: AABBZarejestrowany przez FDA: takPróbki zgłaszane samodzielnie: 18 000Strona internetowa: https://americordblood.com/ Dlaczego rodzice zgromadzili krew pępowinową i wybrali Americord

     „Spotkaliśmy chłopaka z Americord na baby shower i rozmawialiśmy z nim. Powiedział nam, co powinniśmy wiedzieć o tym, dlaczego bankowość krwi pępowinowej jest ważna. Zapisaliśmy się na nasze pierwsze dziecko, abyśmy mogli mieć je na przyszłość w razie czego.'

     – Rozważaliśmy Americord i Cord Blood Center. Moja teściowa wybrała Americord.

     Doświadczenia rodziców z Americord

     „Americord bardzo uprościł ten proces. Część dokumentów wypełniliśmy przed narodzinami dziecka. Po urodzeniu dziecka położna i mój mąż mogli spakować krew i wypełnić pozostałe dokumenty.

     „Było warto, szybko i łatwo.

     Recenzje Cryo-Cell International

     Informacje o Cryo-Cell International

     • Założona: 1989
     • Laboratorium i miejsce przechowywania: Oldsmar na Florydzie (i współpracownicy w 14 krajach)Akredytacja i certyfikacja: AABB, FACTZarejestrowany przez FDA: takSamodzielnie zgłaszane próbki: prawie 500 000Strona internetowa: https://www.cryo-cell.com/ Dlaczego rodzice zgromadzili krew pępowinową i wybrali Cryo-Cell International

      „To było nasze pierwsze dziecko i rozmawialiśmy z lekarzem o banku krwi pępowinowej. Skierowała nas do Cryocell zgodnie z zaleceniami amerykańskiego stowarzyszenia położników. Mimo że nie mamy rodzinnej historii chorób, chcieliśmy dać to dla naszego dziecka.

      „Mamy rodzinną historię pewnych problemów zdrowotnych, więc chcieliśmy być przygotowani, jeśli nasze dziecko kiedykolwiek będzie tego potrzebować w przyszłości. Wybraliśmy CryoCell ze względu na recenzje, ale przyjrzeliśmy się także innym firmom.

      „Zrobiłam IVF i miałam bliźniaczki. Po wszystkim, przez co przeszliśmy, aby zajść w ciążę, wiedzieliśmy, że musimy zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby je chronić, gdy tylko się urodziły. Zbadaliśmy kilka różnych firm, ale ostatecznie otrzymaliśmy Cryo-Cell. Działają lokalnie i jako jedni z pierwszych to robią .

      „Cryo-Cell była jedyną firmą dostępną w mojej okolicy.

      Doświadczenia rodziców z Cryo-Cell International

      „Pracowali z nami nad ceną, odkąd mieliśmy bliźniaki. Mamy nadzieję, że nigdy nie będziemy musieli tego używać. Ale cieszymy się, że jest na wszelki wypadek.

      „Cryo-Cell był świetny. Proces przebiegał sprawnie, a obsługa klienta była szybka i dobra.

      Recenzje StemCyte

      Informacje o StemCyte

      • Założona: 1997
      • Laboratorium i miejsce przechowywania: Baldwin Park, Kalifornia (z dodatkowymi obiektami na Tajwanie i w Indiach)Akredytacja i certyfikacja: AABB, FACTZarejestrowany przez FDA: takSamodzielnie zgłaszane próbki: ponad 100 000 na całym świecieStrona internetowa: https://www.stemcyte.com/ Dlaczego rodzice zgromadzili krew pępowinową i wybrali StemCyte

       „Chcieliśmy mieć zabezpieczenie przed wszelkimi przyszłymi problemami zdrowotnymi, które mogłyby zostać rozwiązane przez komórki macierzyste. Wybrałem StemCyte, ponieważ zalecił to mój lekarz.

       „CBR i StemCyte to dwa banki, które brałem pod uwagę. CBR był bardzo agresywny, gdy zacząłem wypełniać informacje online. Wszystkie telefony i e-maile zniechęciły mnie. Chciałem samodzielnie podjąć decyzję i czułem się nękany. StemCyte miał duża liczba udanych przeszczepów .

       „Przyjrzeliśmy się firmom dostępnym w naszej okolicy i zaleceniom szpitala, a następnie przeszukaliśmy internet. Ostatecznie zdecydowaliśmy się na StemCyte. Ich roczna stawka za przechowywanie jest rozsądna w porównaniu do stawek innych firm.

       „Przyjrzeliśmy się trzem bankom: Americord, StemCyte i ViaCord. Ostatecznie zdecydowaliśmy się na StemCyte w oparciu o recenzje i opinie klientów. Szukałem również firmy, która istniała od jakiegoś czasu i wydawała się solidna finansowo. Mój główny cel polegał na wyborze takiego, który nie wypadłby z biznesu w przyszłości. Ceny były podobne dla wszystkich w tamtym czasie, więc nie miało to większego znaczenia przy podejmowaniu decyzji .

       Doświadczenia rodziców ze StemCyte

       „Ich proces był bardzo prosty. Współpracowali ze szpitalem, więc zestawy były tam dostępne, ale też wysłali nam jeden. Po powiadomieniu o porodzie byli tam szybko, aby go odebrać. Wszystko poszło gładko i otrzymaliśmy potwierdzenie depozyt wkrótce potem.

       „Doświadczenie z moim pierwszym synem było bardzo proste i mam już zestaw dla drugiego syna.

       „W większości przypadków StemCyte radził sobie świetnie. Początkowo mogą być mało skuteczni, ale ogólnie są całkiem pomocni i wydajni. Proces jest tak płynny, jak to tylko możliwe, gdy zdecydujesz się na swoje opcje.

       „To był bardzo łatwy proces od początkowego wyboru StemCyte do dzwonienia do nich po narodzinach naszego dziecka. Wszystko działo się w odpowiednim czasie.

       Więcej zasobów krwi pępowinowej

       Dowiedz się więcej o krwi pępowinowej i jej potencjalnie ratujących życie właściwościach z naszego przeglądu podstaw bankowości krwi pępowinowej, od definicji krwi pępowinowej po dlaczego rodzice decydują się ją zachować i przechowywać. Uzyskaj również informacje na temat kosztów przechowywania krwi pępowinowej, nasz przewodnik dotyczący wyboru banku krwi pępowinowej, dowiedz się, jak oddawać krew pępowinową i nie tylko.

       Aby poznać opinie innych rodziców na temat decyzji bankowych dotyczących krwi pępowinowej, odwiedź grupę bankową zajmującą się krwią pępowinową w naszej społeczności.

  We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy