Marcus by Goldman Sachs Bank Review 2020

17 lutego 2021
Category: Kasy Pożyczkowe

Opublikowane w sierpniu 2020 przez Mary Wiśniewski

Nasi eksperci nieustannie badają, przeglądają i oceniają banki, aby pomóc Ci obiektywnie porównać i wybrać instytucje finansowe dopasowane do Twoich potrzeb.

Konta w Marcus firmy Goldman Sachs są przeznaczone dla konsumentów, którzy chcą zarobić więcej niż to, co zapewnia ich obecny bank lub spółdzielcza kasy pożyczkowe.

Przejdź do sekcji
 • ikona startu
 • ikona startu
 • ikona startu
 • ikona startu
 • ikona startu
 • ikona startu
 • ikona startu
 • ikona startu
 • ikona startu
 • ikona startuBankrate Savings Score: 4,9 / 5 gwiazdek

  Min. saldo dla RRSO

 • ikona startu
 • ikona startuBankrate Savings Score: 4,9 / 5 gwiazdek

  Min. saldo dla RRSO

  Wynik sprawdzania bankratu: / 5 gwiazdek

  Ogólny

  Marcus firmy Goldman Sachs to bezpośredni bank oferujący pożyczki osobiste i wygaszacze nagród z wyższymi wypłatami.

  Co lubimyOferuje konkurencyjne stopy procentowe.

  Minimalne wymagania dotyczące depozytu i salda dla płyt CD i kont oszczędnościowych są stosunkowo niskie.

  Czego nie mamyBrak dostępu do oddziałów.

  Bank oferuje niewiele produktów.

  Konta oszczędnościowe
  • ikona startu
  • ikona startuBankrate Savings Score: 4,9 / 5 gwiazdek

   Min. saldo dla RRSO

   Marcus by Goldman Sachs oferuje konkurencyjną RRSO z minimalną kwotą 1 USD, aby zacząć zarabiać tę RRSO na swoim wysokodochodowym internetowym koncie oszczędnościowym. Marcus by Goldman Sachs konsekwentnie utrzymuje konkurencyjność RRSO na koncie oszczędnościowym.

   Marcus by Goldman Sachs konsekwentnie oferuje konkurencyjny zysk na swoim koncie oszczędnościowym.

   Aby uzyskać konkurencyjną RRSO, wystarczy 1 USD.

   Brak opłat miesięcznych.

   Chociaż te RRSO są konkurencyjne, nadal istnieją wyższe RRSO.

   Jeśli dotyczy Ciebie, na koncie oszczędnościowym w tym banku obowiązują maksymalne limity w wysokości 1 miliona USD.

   Do kont oszczędnościowych Marcus nie jest oferowana karta debetowa ani karta bankomatowa.

   Stawki CD
   • ikona startu
   • ikona startuBankrate CD Score: 5/5 gwiazdek

    Marcus by Goldman Sachs oferuje standardowe płyty CD z różnymi terminami oraz kilka płyt CD bez kar. Minimalny depozyt to zaledwie 500 $.

    W przypadku wszystkich płyt CD oprocentowanie może zostać wycofane bez kary w dowolnym momencie okresu obowiązywania CD. Za wycofanie części salda kapitału obowiązują kary za wcześniejszą wypłatę. Jeśli stawki zmienią się w ciągu 10 dni od otwarcia konta, uzyskasz najlepszy możliwy zysk związany z okresem ważności Twojego konta.

    Odsetki naliczane są codziennie.

    Płyty CD są dostępne bez kar za wcześniejsze wycofanie.

    Niski minimalny depozyt, aby otworzyć płytę CD.

    Dochody są konkurencyjne, ale niektóre banki internetowe płacą wyższe odsetki.

    Płyty CD bez kary dają niższe zyski niż standardowe płyty CD.

    Doświadczenie bankowe

    Marcus w styczniu 2020 roku uruchomił aplikację na urządzenia z systemem iOS. Dzięki aplikacji możesz uzyskać dostęp do wszystkich swoich kont Marcus, w tym kont oszczędnościowych, płyt CD i pożyczek osobistych. Możesz również sprawdzić saldo, przelać pieniądze i spłacić pożyczkę. Jak dotąd aplikacja została oceniona na 4,9 na 5 gwiazdek. Wersja na urządzenia z systemem Android jest już dostępna w Google Play od maja 2020 r.

    Możesz także zadzwonić do obsługi klienta siedem dni w tygodniu. Specjaliści ds. Oszczędności są dostępni w dni powszednie od 8:00 do 22:00 (EST) oraz w weekendy od 9:00 do 19:00 (EST). Możesz także rozmawiać ze specjalistami od oszczędności po zalogowaniu się na Marcus.com w tych samych godzinach.

    O Marcusie

    Marcus Goldman założył firmę finansową w 1869 roku, która przekształciła się w Goldman Sachs, firmę znaną jako jeden z czołowych banków inwestycyjnych w Stanach Zjednoczonych.

    Goldman Sachs stał się holdingiem bankowym w czasie kryzysu finansowego. Wiele lat później, poprzez nabycie depozytów internetowych GE Capital Bank, Goldman Sachs uruchomił GS Bank, instytucję działającą wyłącznie online. Pod koniec 2017 roku GS Bank stał się znany jako Marcus firmy Goldman Sachs, marka, z której korzysta już platforma pożyczek osobistych firmy. Oprócz pożyczek Marcus by Goldman Sachs oferuje certyfikaty depozytowe (płyty CD) oraz internetowe konto oszczędnościowe.

    Mary Wiśniewski Twitter Created with Sketch.

    Mary Wiśniewski Twitter Created with Sketch.

    Mary Wiśniewski jest redaktorem bankowym w Bankrate i czasami pisze na różne tematy związane z fintechami i bankowością. Wcześniej zajmowała się fintech dla American Banker i redagowała artykuły do ​​działu BankThink w publikacji. Była także blogerką i redaktorką w Bank Innovation oraz redaktorką mody w National Jeweler, gdzie relacjonowała pokazy mody i nowości związane z biżuterią. Mary dorastała na przedmieściach Michigan, a teraz mieszka w Los Angeles z maltipoo, gramofonem i ekspresem do kawy.

    Inne oferty, które mogą Ci się spodobać

    Aukcje wyświetlane na tej stronie pochodzą od firm, od których ta witryna otrzymuje wynagrodzenie, co może mieć wpływ na to, jak, gdzie i w jakiej kolejności pojawiają się produkty. Ta tabela nie obejmuje wszystkich firm ani wszystkich dostępnych produktów. Bankrate nie popiera ani nie poleca żadnych firm.

 • We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy