Karta kredytowa Walmart

17 lutego 2021
Category: Twój Kredyt

w osobistych kartach kredytowych od Capital One

Karta kredytowa Walmart

w osobistych kartach kredytowych od Capital One

REKOMENDACJA NETTO SUPERMONEY

Wynik rekomendacji mierzy lojalność między dostawcą a konsumentem. Jest na 100%, jeśli wszyscy polecają dostawcę, i na -100%, gdy nikt nie poleca.

W większości niezalecane

Czy poleciłbyś kartę kredytową Walmart swoim znajomym?

 • tak
 • MożeNieDziękuję za Twój głos!

  Głosowałeś: Może lub nie polecasz

  Porównaj wszystkie osobiste karty kredytowe
  • Filtruj i porównuj wszystkie opcje w jednym miejscu

   Najważniejsze

   W większości niezalecaneZakup APR (zmienna APR)17,99% – 26,99%APR przeniesienia salda (zmienna APR)17,99% – 26,99%Zakres oceny kredytowej670 – 850Roczna opłata0 USDLiczba recenzji35
   Ocena społeczności
   Recenzja karty kredytowej Walmart

   Walmart Credit Card to sklepowa karta kredytowa typu cashback wydana przez Capital One. Jeśli zastanawiasz się, czy karta kredytowa Walmart jest odpowiednią kartą dla Ciebie, czytaj dalej. To wszystko, co musisz wiedzieć, aby dokonać dobrego wyboru.

  • Hojna nagroda.Otrzymasz zwrot gotówki w wysokości do 5%.
  • Zdobądź 5% zwrotu gotówki za codzienne zakupy.To jest wyższa niż średnia stawka nagrody (zwrot gotówki 1%) za codzienne zakupy.Wysokie APR.To nie jest dobra karta dla ludzi, którzy mają równowagę. Ma zmienną APR zakupu, która waha się od 17,99% do 26,99%.Brak opłaty rocznej.To świetna opcja dla osób szukających karty o niewielkiej konserwacji. Daje korzyści płynące z posiadania karty kredytowej, ale nie musisz płacić rocznej opłaty za przywilej.3% opłaty za przelew salda.Karta kredytowa Walmart pobiera opłatę w wysokości do 3% od przelewów salda. Na przykład saldo w wysokości 1000 USD może kosztować do 30 USD opłat za przelew.Opłata za transakcję zagraniczną w wysokości 0 USD.Ta karta nie pobiera opłat za transakcje zagraniczne, co czyni ją doskonałą kartą kredytową podczas podróży zagranicznych.Akceptuje cosigners.Capital One jest jednym z nielicznych wydawców kart kredytowych, który umożliwia wnioskodawcom umieszczenie cosignera. Dodanie cosignera może naprawdę zwiększyć twoje szanse na zatwierdzenie, jeśli twój kredyt nie jest wielki.Wiele korzyści związanych z kartą kredytową.Obejmuje hojne korzyści związane z kartami kredytowymi, takie jak ochrona ceny i ochrona przed oszustwami.Wymagany dobry lub lepszy kredyt.Prawdopodobnie powinieneś spróbować z inną kartą, jeśli Twój wynik kredytowy jest poniżej 670.Czy istnieje program zwrotu gotówki lub programu nagród z karty kredytowej Walmart?

   Nie, karta kredytowa Walmart nie oferuje programu nagród. Walmart Credit Card to karta cashback. Oznacza to, że otrzymujesz procent od zakupu jako nagrodę pieniężną. Dzięki karcie kredytowej Walmart otrzymujesz 1% zwrotu gotówki przy każdym zakupie. Na przykład, jeśli kupisz laptopa o wartości 1000 USD, otrzymasz zwrot 10 USD w gotówce. Możesz jednak zarobić do 5% za zakupy w kategorii bonusowej.

   Jakie są korzyści z karty kredytowej Walmart?

   Karta kredytowa Walmart zapewnia następujące korzyści:

   • Ochrona ceny
   • Raporty do głównych biur kredytowychJakie są odpowiednie APR dla karty kredytowej Walmart?

    Karta kredytowa Walmart ma zmienną APR zakupu, która waha się od 17,99% do 26,99%. Karta ma zmienną APR transferu salda, która waha się od 17,99% do 26,99%. Ma również zmienną APR zaliczki gotówkowej w wysokości 26,99%.

    Czy karta kredytowa Walmart ma wstępną ofertę APR na transfery salda?Czy karta kredytowa Walmart ma wstępną ofertę APR przy nowych zakupach?

    Karta kredytowa Walmart nie oferuje wstępnej stawki przy nowych zakupach. Oferta wprowadzająca do zakupu karty kredytowej Walmart

    Opis Nie dotyczyNie dotyczy
    Kurs wprowadzający Zakup Intro APR Okres (miesiące)
    Jakie są opłaty za kartę kredytową Walmart?

    W przypadku karty kredytowej Walmart obowiązują następujące opłaty:

    Opłaty za karty kredytowe Walmart

    Opłaty Ilość 0 USD0%do 39 USD
    Roczna opłata Opłata za transakcję zagraniczną Opłata za opóźnienie płatności

    Czy karta kredytowa Walmart ma opłatę za transakcje zagraniczne?

    Czy karta kredytowa Walmart zgłasza aktywność na koncie do biur kredytowych?

    Karta kredytowa Walmart zgłasza aktywność na koncie do następujących agencji sporządzających raporty kredytowe:

    • Equifax
    • ExperianTransunionDokonywanie regularnych terminowych płatności wierzycielowi, który zgłasza się do jednego lub kilku biur kredytowych, wykaże Twoją odpowiedzialność finansową i może pomóc w ulepszeniu kredytu.

     Jak ubiegać się o kartę kredytową Walmart
     • Odwiedź stronę internetową Walmart Credit Card.
     • Wypełnij formularz zgłoszeniowy. Zwykle będziesz musiał podać ogólne informacje finansowe, takie jak numer ubezpieczenia społecznego, adres i roczny dochód.Sprawdź, czy podane informacje są prawidłowe i prześlij zgłoszenie.Jeśli odmówiono Ci kliknij tutaj, aby dowiedzieć się, dlaczego Twoje zgłoszenie mogło zostać odrzucone i co możesz z tym zrobić.Jeśli Twoja zdolność kredytowa uniemożliwia Ci kwalifikację do otrzymania tej karty kredytowej, zapoznaj się z naszym przewodnikiem po najlepszych kartach kredytowych dla złych kredytów.

  We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy