Jaka zdolność kredytowa jest potrzebna do leasingu samochodu?

17 lutego 2021
Category: Możesz Sobie

Zanim będziesz mógł odjechać leasingowanym pojazdem, musisz najpierw wypełnić wniosek i uzyskać zgodę na dzierżawę. Aby Twój wniosek o leasing został zaakceptowany, prawdopodobnie potrzebujesz korzystnej historii kredytowej.

Zanim będziesz mógł odjechać leasingowanym pojazdem, musisz najpierw wypełnić wniosek i uzyskać zgodę na dzierżawę. Aby Twój wniosek o leasing został zaakceptowany, prawdopodobnie potrzebujesz korzystnej historii kredytowej. Aby dowiedzieć się, jaki wynik jest potrzebny do wynajęcia samochodu, kontynuuj.

Jakiej zdolności kredytowej potrzebujesz, aby wynająć samochód?

Według NerdWallet dokładna ocena kredytowa potrzebna do leasingu samochodu różni się w zależności od dealera. Typowe minimum dla większości dealerów to 620. Wynik między 620 a 679 jest bliski ideału, a wynik między 680 a 739 jest uważany za idealny przez większość salonów samochodowych. Jeśli masz wynik powyżej 680, prawdopodobnie otrzymasz atrakcyjne oferty najmu. Jeśli jednak Twój wynik jest poniżej 660, nadal masz 22 procent szans na zdobycie akceptacji.

Zanim pójdziesz na zakupy
 • Zbuduj swój wynik
 • Zmniejsz salda na kartach kredytowychPłać rachunki na czasMiej otwarte konta kredytoweSprawdź raporty kredytowe pod kątem błędówZbuduj swój wynik

  Jeśli obawiasz się, że Twoja zdolność kredytowa może uniemożliwić Ci uzyskanie pożądanego leasingu, zbuduj swoją zdolność kredytową.

  Zmniejsz salda na kartach kredytowych

  Jednym z najszybszych sposobów na podniesienie zdolności kredytowej jest obniżenie salda karty kredytowej. Spłacaj jak najwięcej sald na karcie kredytowej. Wysokie saldo karty kredytowej może negatywnie wpłynąć na Twój wynik. Saldo mniejsze niż 30 procent limitu kredytowego może pomóc Ci uzyskać bardziej atrakcyjną liczbę na portfel Nerd.

  Płacić rachunki na czas

  Student Loan Hero mówi, że bez względu na wszystko, opłacaj wszystkie rachunki na czas. Opłacaj rachunki za karty kredytowe, rachunki za media, rachunki telefoniczne itp. Na czas, aby pokazać, że jesteś odpowiedzialny za swoje finanse. Terminowe płatności będą miały pozytywny wpływ na Twoją zdolność kredytową.

  Pozostaw otwarte konta kredytowe

  Pozostaw wszystkie swoje konta kredytowe otwarte, chyba że absolutnie musisz je zamknąć. Jednym z powodów, dla których możesz zamknąć konto kredytowe, jest roczna opłata, na którą nie możesz sobie pozwolić. W przeciwnym razie nie zamykaj tych kont, ponieważ im dłużej konto jest otwarte, tym bardziej pozytywnie to konto może odbijać się na Twojej zdolności kredytowej.

  Sprawdź raporty kredytowe pod kątem błędów

  Możliwe, że Twój raport kredytowy zawiera błędy. Śledź swoją historię kredytową i sprawdzaj swoje osobiste rekordy z danymi w raporcie kredytowym, aby upewnić się, że wszystko się zgadza.

  Jakie są wymagania dotyczące leasingu samochodu?

  Aby uzyskać zgodę na leasing samochodu, możesz potrzebować korzystnej oceny kredytowej. Wynik na poziomie 680 lub powyżej prawdopodobnie pomoże Ci uzyskać zgodę na dzierżawę. Wynik poniżej tej liczby może spowodować pewne trudności podczas procesu składania wniosku. Wielu pożyczkodawców przygląda się liczbom wyników kredytowych, które są szczególnie związane z pożyczkami samochodowymi, aby lepiej zrozumieć historię pożyczek samochodowych.

  Co się stanie, jeśli masz zdolność kredytową poniżej 680?
  • Wyższe płatności przy podpisaniu
  • Brak możliwości wynajmuLeasing używanego samochoduWyższe płatności przy podpisywaniu

   Tylko dlatego, że Twoja ocena kredytowa jest poniżej 680, nie oznacza, że ​​nie zostaniesz przyjęty do leasingu. Jednak może być konieczne zapłacenie więcej w momencie podpisywania. Być może będziesz musiał dokonywać wyższych miesięcznych płatności, od dodatkowych 10 USD do dodatkowych 125 USD.

   Brak możliwości dzierżawy

   Możliwe jest również, że zostaniesz odrzucony o dzierżawę, jeśli twoja zdolność kredytowa spadnie poniżej 680. Jeśli masz niższą zdolność kredytową, powinieneś również mieć plan awaryjny.

   Leasing używanego samochodu

   Leasing używanego samochodu to opcja dla osób o niższej zdolności kredytowej. Uzyskanie akceptacji może być łatwiejsze, jeśli wystąpisz o leasing samochodu używanego.

   Czy leasing kredytu na budowę samochodu?

   Tak, leasing samochodu buduje kredyt. Leasing samochodu i jego zakup wpływają w ten sam sposób na zdolność kredytową. Leasing lub zakup samochodu pomaga w leasingu, ponieważ zwiększa to różnorodność Twojej historii kredytowej. Połączenie kredytów może podnieść Twoją zdolność kredytową. Miks kredytów występuje wtedy, gdy masz pożyczki i karty kredytowe. Kiedy wykażesz, że ponosisz odpowiedzialność finansową za różne rodzaje pożyczek, Twoja zdolność kredytowa może wzrosnąć. Płacenie za leasing na czas co miesiąc może również podnieść Twoją zdolność kredytową.

   Co to jest leasing?

   Leasing to zasadniczo długoterminowy wynajem pojazdu, zgodnie z Prevent Loan Scams. Umowy leasingu różnią się w zależności od dealerów, ale w większości dealerzy wypożyczają pojazd na dłuższy okres, wymagając dokonywania miesięcznych opłat w trakcie trwania okresu leasingu. Nie jesteś właścicielem leasingowanego samochodu, więc musisz przestrzegać zasad umowy leasingu. Jedną z powszechnych zasad jest to, że nie można dokonywać drastycznych zmian w pojeździe. Podczas prowadzenia leasingowanego pojazdu musisz również nie przekraczać limitu kilometrów. Po wygaśnięciu umowy leasingu musisz oddać pojazd z powrotem do dealera. Masz jednak możliwość zakupu pojazdu po wygaśnięciu umowy najmu.

   Co możesz zrobić, jeśli nie masz historii kredytowej?

   Bez oceny kredytowej pożyczkodawcy nie mają możliwości określenia, czy ponosisz odpowiedzialność finansową, co może wylądować na stosie, zgodnie z The Balance.

   • Zapytaj krewnego
   • Nietradycyjne podejściaKupuj strategicznieTarguj sięZapytaj krewnego

    Współsygnatariusz podpisuje umowę leasingu, aby pomóc Ci zbudować kredyt. Jeśli przegapisz jakiekolwiek płatności, wpłynie to negatywnie na Twojego współsygnatariusza. Miej to na uwadze i poszukaj przyjaciela lub członka rodziny, który jest skłonny podjąć z tobą ryzyko. Chcesz również znaleźć krewnego z korzystną zdolnością kredytową. Osoby z niższymi wynikami kredytowymi mogą nie być w stanie podpisać za Ciebie wspólnego.

    Podejścia nietradycyjne

    Istnieją inne sposoby zawarcia umowy najmu. Na przykład Experian twierdzi, że można dokonać zamiany dzierżawy. Dzieje się tak, gdy umowa najmu należąca do jednej osoby zostaje przeniesiona na Ciebie.

    Kupuj strategicznie

    Jeśli dealer ma samochód na swoim parkingu przez długi czas, może zacząć być zdesperowany. Ta desperacja może doprowadzić do zawarcia umowy najmu. Zwykle koniec roku to najlepszy czas na zawarcie umowy leasingu, ponieważ dealerzy przygotowują się do wypuszczenia swoich noworocznych modeli.

    Prowadź okazje

    Nawet jeśli myślisz, że znalazłeś umowę, sprawdź, czy dealer jest skłonny do negocjacji. Możesz spróbować przedyskutować miesięczne płatności lub wynegocjować długość leasingu, która będzie bardziej odpowiednia dla Twoich potrzeb.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy