Gdzie znaleźć dealerów samochodowych, którzy akceptują zły kredyt

17 lutego 2021
Category: Swój Kredyt
  • 21 września 2018 r
  • | Meghan CarbaryBad Kredyty samochodowe

Szukasz nowego pojazdu, ale nie masz szczęścia z kredytem samochodowym? Może to być frustrujące i może wydawać się, że nie ma dokąd się zwrócić, gdy szukasz złego finansowania kredytowego. Ale prawda jest taka, że ​​w całym kraju są salony samochodowe, które pracują na złych kredytach – wystarczy wiedzieć, gdzie szukać.

Jak szukać sprzedawców samochodów ze złym kredytem

Aby znaleźć sprzedawcę samochodów ze złymi kredytami, musisz najpierw zrozumieć, że nie wszystkie salony mają pożyczkodawców, którzy mogą pracować z niską lub zerową sytuacją kredytową. Kredytodawcy, których można nazwać pożyczkodawcami subprime, współpracują wyłącznie ze specjalnymi dealerami finansowymi.

Większość dealerów nie ogłasza swoich specjalnych działów finansowych, dlatego warto wiedzieć, którzy dealerzy oferują tę usługę. W przeciwnym razie utkniesz w drodze od sprzedawcy do sprzedawcy, a Twój kredyt ucierpi z powodu różnych ludzi, którzy będą pytać o Twój kredyt.

W Auto Credit Express współpracujemy z ogólnokrajową siecią specjalnych dealerów finansowych, więc korzystanie z usługi takiej jak nasza może wyeliminować stres i frustrację związane z zakupem samochodu. Możemy skierować Cię do lokalnego sprzedawcy samochodów, który akceptuje złe kredyty i udostępnia pożyczkodawców, którzy sfinansują Twój następny pojazd.

Zanim zaczniesz

Zanim zaczniesz kupować pojazd, powinieneś przejrzeć swoje raporty kredytowe i sprawdzić swoją zdolność kredytową, aby wiedzieć, na czym stoisz. Dobrze jest sprawdzić swoją zdolność kredytową FICO, ponieważ jest to ta, z której korzysta większość pożyczkodawców, gdy ktoś ubiega się o pożyczkę.

Nie martw się, że Twój wynik spadnie, gdy to zrobisz, samo spojrzenie na swoją zdolność kredytową nie zaszkodzi, a w Internecie dostępnych jest wiele zasobów, w których możesz je wyświetlić za darmo. Twoje raporty kredytowe są również dostępne bezpłatnie na stronie www.annualcreditreport.com. Masz prawo do otrzymania jednego raportu kredytowego co 12 miesięcy od każdego z trzech krajowych biur informacji kredytowej – TransUnion, Equifax i Experian.

Dobrym pomysłem jest również przygotowanie się na kwalifikacje, które musisz spełnić, aby uzyskać pożyczkodawcę subprime. Chociaż szczegóły są różne, większość pożyczkodawców wymaga standardowego zestawu podstaw. Obejmują one: dowód co najmniej od 1500 do 2000 USD miesięcznego dochodu przed opodatkowaniem z jednego źródła wraz z najnowszym wygenerowanym komputerowo odcinkiem czeku, dowód zamieszkania z rachunkiem za media wystawionym na twoje nazwisko pod adresem podanym we wniosku, dowód działający telefon stacjonarny lub komórkowy na Twoje nazwisko, listę około sześciu osobistych referencji oraz zaliczkę w wysokości 1000 USD lub 10 procent ceny sprzedaży pojazdu, w zależności od tego, która z tych kwot jest niższa.

Nawiązywanie połączenia z lokalnym sprzedawcą samochodów ze złymi kredytami

Więc teraz, gdy już wiesz, gdzie znaleźć dealerów samochodowych, którzy akceptują zły kredyt, zrób kolejny krok w kierunku uzyskania kredytu samochodowego. Możesz zdobyć potrzebny pojazd i poprawić swój kredyt. Wypełnienie naszego bezpłatnego i łatwego formularza wniosku o pożyczkę samochodową jest proste. Jak zawsze, nigdy nie ma obowiązku zakupu, więc na co czekasz? Już dziś wejdź na drogę do lokalnego dealera i lepszego kredytu z Auto Credit Express !

  • Ćwierkać

Uzyskaj bezpłatną zdolność kredytową już teraz i uzyskaj kopię swojego najnowszego raportu kredytowego!

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy