ADP wprowadza mobilną kontrolę ulg podatkowych dla możliwości zatrudnienia

17 lutego 2021
Category: Ulgi Podatkowej

Według ADP Research, organizacja jako pierwsza oferuje mobilną kontrolę ulg podatkowych

Wiadomości dostarczone przez

29 września 2014, 08:00 ET

Udostępnij ten artykuł

ROSELAND, NJ, 29 września 2014 r. / PRNewswire / – ADP®, wiodący globalny dostawca rozwiązań do zarządzania kapitałem ludzkim, wprowadził dziś system kontroli mobilnych kredytów podatkowych dla federalnej ulgi podatkowej dotyczącej możliwości zatrudnienia (WOTC). Mobilne badanie przesiewowe jest najnowszym dodatkiem do oferty ulg podatkowych ADP i umożliwia firmom sprawdzanie uprawnień do WOTC z dowolnego miejsca za pomocą urządzenia mobilnego lub tabletu, pomagając przyspieszyć ogólny proces uzyskiwania kredytu. Badania firmy ADP wskazują, że jej działalność dotycząca ulg podatkowych jest pierwszą, która oferuje mobilną ofertę sprawdzania ulg podatkowych.

Firmy różnej wielkości często poświęcają dużo czasu i zasobów na przeglądanie kandydatów do pracy oraz weryfikację i dokumentowanie pracowników pod kątem WOTC i innych kredytów w miejscu zatrudnienia. Kiedy firmy przeprowadzają masowe rekrutacje, na przykład na targach pracy lub podczas otwarcia sklepów, często wracają do papierowych wniosków i ręcznych procesów wypełniania i przesyłania wniosków WOTC do stanów. Nowa mobilna kontrola ulg podatkowych firmy ADP pomaga firmom skrócić czas i zasoby potrzebne do określenia kwalifikowalności i złożenia wniosków o przyznanie WOTC i innych kredytów poprzez udostępnienie procesu składania wniosków drogą elektroniczną w praktycznie dowolnym miejscu. Oferta umożliwia kandydatom do pracy wprowadzanie informacji na urządzeniu mobilnym lub tablecie i ostrzeganie ich na miejscu o dodatkowej dokumentacji wymaganej do wypełnienia aplikacji.

„Często słyszymy od naszych klientów, że badanie przesiewowe WOTC w ruchu jest poważnym wyzwaniem. Kiedy znajdują się w miejscu bez dostępu do Internetu, pracodawcy często korzystają z wolniejszej, ręcznej metody selekcji lub nie wybierają wszystkich potencjalnych kandydatów – powiedziała Jeanne Madden, wiceprezes ds. operacyjnych, ADP Tax Credits. „Udostępniając proces w dowolnym miejscu z połączeniem internetowym, ADP pomaga firmom w sprawdzaniu maksymalnej liczby pracowników w celu poprawy wydajności i wartości ich procesu weryfikacji WOTC.

Nowa oferta, dostępna za pośrednictwem interfejsu internetowego, jest najnowszym dodatkiem do już kompleksowego zestawu rozwiązań przesiewowych i dostarczania ADP WOTC, które oferują doskonałą elastyczność, w tym Web-in, call-in i IVR (z podpisem elektronicznym lub głosowym oraz formularzem dostawa faksem, pocztą elektroniczną i bezpieczne przesyłanie dokumentów), a także programy pocztowe. Usługi te pomagają firmom w pełnym wykorzystaniu dostępnych ulg podatkowych i zachęt w celu zmniejszenia ogólnego zobowiązania podatkowego przedsiębiorstwa.

Dodatkowe funkcje zostaną dodane do oferty mobilnego sprawdzania kredytu podatkowego w przyszłości, w tym możliwość wprowadzania przez osoby zatrudniające informacji niezbędnych do zakończenia procesu aplikacyjnego do WOTC po zatrudnieniu pracownika oraz możliwość robienia zdjęć dowolnych wymaganą dokumentację pomocniczą i prześlij ją do ADP – wszystko bezpośrednio z urządzenia mobilnego.

„Jedną z głównych korzyści wynikających z relacji naszej firmy z ADP jest ciągłe wprowadzanie innowacji do istniejących produktów i usług, które ADP wnosi do stołu – powiedział Mike Wright, dyrektor ds. Zasobów ludzkich w Mint Julep Restaurant Management Group. „Postępy takie jak ten w zakresie użyteczności i technologii pomagają nam wyprzedzać konkurencję, pomagając zwiększyć wydajność i skrócić czas, który musimy poświęcić na ręczne procesy.

Ulgi podatkowe ADP są jednym z elementów platformy ADP SmartCompliance SM. Oparta na chmurze ujednolicona platforma usług outsourcingowych, ADP SmartCompliance pomaga średnim i dużym firmom lepiej zarządzać podatkami i płatnościami związanymi z zatrudnieniem. Platforma pomaga firmom zaoszczędzić czas i pieniądze, łącząc i usprawniając zarządzanie zgodnością w zakresie podatku od zatrudnienia, ulg podatkowych, wypłat wynagrodzeń, potrąceń do wynagrodzenia, weryfikacji zatrudnienia, roszczeń z tytułu bezrobocia i zarządzania W2.

Kliknij tutaj, aby obejrzeć prezentację nowego przeglądu mobilnego kredytu podatkowego. Aby uzyskać więcej informacji na temat ulg podatkowych ADP, odwiedź http://www.adp.com/taxcredits.

Tweet this:@ADP wprowadza mobilną kontrolę podatkową w celu uzyskania ulgi podatkowej dla możliwości pracy #WOTC http://bit.ly/1rxPaAa #ADPC Compliance

O firmie ADP

Z ponad 12 miliardami dolarów przychodów i 65-letnim doświadczeniem, ADP ® (Nasdaq: ADP) obsługuje około 637 000 klientów w ponad 125 krajach. Jako jeden z największych na świecie dostawców rozwiązań w zakresie outsourcingu biznesowego i zarządzania kapitałem ludzkim, ADP oferuje szeroką gamę rozwiązań w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi, płacami, zarządzaniem talentami, podatków i administracji świadczeń z jednego źródła oraz pomaga klientom w dostosowaniu się do zmian regulacyjnych i legislacyjnych, takie jak Affordable Care Act (ACA). Łatwe w użyciu rozwiązania ADP dla pracodawców zapewniają najwyższą wartość firmom każdego rodzaju i wielkości. ADP jest również wiodącym dostawcą zintegrowanych rozwiązań komputerowych dla dealerów samochodów, ciężarówek, motocykli, łodzi, pojazdów rekreacyjnych i ciężkiego sprzętu na całym świecie. Aby uzyskać więcej informacji na temat ADP, odwiedź witrynę internetową firmy pod adresem http: // www.adp.com.

Logo ADP i ADP są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy ADP, LLC. Wszystkie inne znaki są własnością ich odpowiednich właścicieli. Prawa autorskie 2014 ADP, LLC.

Kontakty dla mediów:

Jill Lewis, Weber Shandwick dla ADP

(952) 346-6279

[chroniony adres e-mail]

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy